przyczepy usługowe

Przyczepy usługowe

Przyczepy Brenderup z kategorii Przyczepy Usługowe to doskonała oferta dla wielu przedsiębiorców. Odpowiednia wysokość powierzchni załadunkowej, otwierane wszystkie burty oraz koła umieszczone pod skrzynią ładunkową - to zalety serii 4000 i serii 5000. 

 

Seria 4000

Przyczepa model 4260 SPrzyczepy z tej serii posiadają otwierane wszystkie burty, które również można zdemontować. Uzyskana w ten sposób powierzchnia ułatwi załadunek wózkiem widłowym czy sprawdzi się jako ruchomy warsztat. 

Zintegrowane wewnętrzne haki do mocowania ładunku sprawią, że przymocowane pasami urządzenia czy maszyny podczas transportu nie przesuną się i do celu dojadą bezpiecznie.

Szeroka gama akcesoriów Brenderup sprawia, że przyczepy serii 4000 można wykorzystywać na wiele sposobów.

 

zobacz więcej 

Seria 5000

Przyczepa model 5420Przyczepy stworzone do ciężkiej pracy, gwarantujące wieloletnią trwałość. Duża ładowność od 1300 kg do 2700 kg pozwala na transport małych koparek i traktorków, a skrzynia o szerokości 180 cm daje możliwość umieszczenia na przyczepie dwóch europalet obok siebie.

Wewnętrzne uchwyty mocowania ładunku, zamontowane w stalowym profilu okalajacym podłogę, znacząco wpływają na bezpieczeństwo transportowanych maszyn i urządzeń.

Szeroka gama akcesoriów Brenderup sprawia, ze przyczepy serii 5000 można wykorzystywać na wiele sposobów.

 

   zobacz więcej