przyczepy profesjonalne

Przyczepy profesjonalne

Przyczepy Brenderup z kategorii Przyczepy Profesjonalne zadowolą każdego przedsiębiorę świadczącego usługi dla ludności czy innych firm. Dzięki solidnemu wykonaniu, wzmocnionemu podwoziu oraz stalowym burtom, sprawdzają się w każdych warunkach terenowych i pogodowych.

Seria BT

Back Tipper

Przyczepy o solidnej konstrukcji, wychylane przy pomocy elektrycznej pompy hydraulicznej. Wyposażone w otwierane wszystkie burty oraz stalową podłogę. 

Bardzo wygodne do transportu i rozładunku materiałów sypkich takich jak piach czy żwir. Idealne do przewozu drewna.

 

 

zobacz więcej

Seria 3WT

Wywrotka 3WTPrzyczepy o trwałej, spawanej i ocynkowanej ogniowo, konstrukcji. Posiadają podłogę z blachy grubości 3 mm opartej na mocnej ramie oraz otwierane wszystkie burty, które można również zdemontować.

Trójstronny przechył sprawia, że wyładunek materiałów sypkich, typu piach czy żwir, jest bardzo łatwy. 

Przyczepy 3WT, dzięki chowanym najazdom pod skrzynią ładunkową, to również wygodny załadunek i rozładunek maszyn oraz rządzeń samojezdnych.

zobacz więcej

Seria 6000

przyczepa Brenderup model 6420Przyczepy o mocnej konstrukcji, z dużą powierzchnią ładunkową. Dzięki funkcji przechyłu -  idealne do wygodnego załadunku i rozładunku wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn oraz urządzeń samojezdnych.

Posiadają podłogę z antypoślizgowej, wodoodpornej sklejki oraz reling do mocowania ładunku.

 

zobacz więcej

Unitransporter

UnitransporterPrzyczepy Unitransporter to wygodny transport maszyn budowlanych, betoniarek oraz wszelkich samojezdnych urządzeń. Dzięki przechylanej skrzyni oraz mocnej rampie najazdowej, załadunek jest bardzo prosty.

Niski środek ciężkości Unitransportera to gwarancja bezpieczeństwa przewożonych towarów podczas transportu.

 

zobacz więcej

Seria MT

Przyczepa MTPrzyczepy z serii MT powstały z myślą o przedsiębiorcach wykonujących prace minikoparką lub koparką. Długa, mocna rampa najazdowa z podparciem sprawia, że przyczepa w trakcie załadunku jest stabilna.

Boczne stopnie ułatwiają wchodzenie i schodzenie z przyczepy podczas załadunku, a mocne, wewnętrzne uchwyty przeznaczone do mocowania koparki, pozwalają w bezpieczny sposób przewozić każdy sprzęt.

zobacz więcej