Dom i ogród

Dom i Ogród

Przyczepy Brenderup z kategorii Dom i Ogród są lekkie i wytrzymałe. Stanowią najpopularniejszą grupę przyczep w Polsce. Idealnie sprawdzą się w pracach ogrodowych takich jak wywóz odpadów roślinnych czy transport roślin. Ułatwią przeprowadzkę i przewóz materiałów niezbędnych przy remoncie domu. Solidna, stabilna konstrukcja oraz szeroka gama dostępnych akcesoriów sprawia, że bez problemu wybierzesz przyczepę, która spełnia Twoje oczekiwania. 

Seria 1000

Model 1205 XL

Przyczepy wyposażone w podłogę z antypoślizgowej sklejki, dyszel w kształcie litery V oraz mocne zamknięcia burt.

Posiadają maksymalną stabilność jazdy oraz solidną konstrukcję. Dodatkowa, szeroka gama akcesoriów sprawia, że przyczepy sprawdzą się w każdej sytuacji.

Przyczepy serii 1000 to łatwe przechowywanie w pozycji pionowej oraz wygodne mocowanie ładunku dzięki wewnętrznym uchwytom mocującym.

zobacz więcej

Seria 2000

KIPPI 200Przyczepy trwałe, z cynkowanym ogniowo podwoziem i otwieranymi burtami (przód i tył), umożliwiają łatwy załadunek towaru. Dzięki swoim wymiarom nadają się do transportu płyt budowlanych, a modele z funkcją przechyłu - do wygodnego wjazdu kosiarek, betoniarek, quadów i innych urządzeń samojezdnych.

Szeroka gama akcesoriów Brenderup sprawia, że przyczepy serii 2000 można wykorzystywać na wiele sposobów.

 

Seria 3000

3205 S

Przyczepy z dużą powierzchnią ładunkową dzięki kołom umieszczonym pod podłogą. Posiadają otwieraną przednią i tylną burtę, a model 3251 również otwierane burty boczne.

Dobra ładowność oraz wytrzymałe osie (750 kg) sprawiają, że przyczepy serii 3000 cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów związanych z branżą remontową.

 

  zobacz więcej

Seria FS

Przyczepa FS1425Przyczepy przechylane, bez układu hamulcowego. Posiadaja ramę ocynkowaną ogniowo, podłogę z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki oraz dyszel w kształcie litery V.  

Duża ładowność oraz szeroka gama akcesoriów sprawia, że przyczepy serii FS sprawdzą się w zadaniach domowych oraz firmowych.  Dodatkowe nadstawki siatkowe powiększą powierzchnię ładunkową potrzebną przy pracach ogrodniczych, a pełne nadstawki naburtowe ułatwią przewóz materiałów i narzędzi niezbędnych podczas remontów.

zobacz więcej